Výkonný výbor OSH FM

Vedení OSH FM

Starosta: Dalibor Velčovský

 

 

 

 

 

 

 

 

1. náměstek: Ing. Jiří Šustek, Ph.D., okrsek č.7

Náměstek: Šárka Čerňáková

Náměstek: Ing. Petr Pavlát

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Členové výkonného výboru

 

 

Marek Pohl – okrsek č.1

Mgr. Xenie Valušáková – okrsek č.2

Jaromír Adamus – okrsek č.3 a AZH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jarmila Juřicová – okrsek č.4

Martin Říha – okrsek č.5

Daniel Heczko – okrsek č.6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jan Sikora – okrsek č.8

Ing. Karel Čajka – okrsek č.9

 

Mgr. Michaela Honešová – okrsek č.10

 

 

 

 

 

 

 

Ing. Michal Bílek -okrsek č. 11

Pavel Kahánek – okrsek č.12

Lukáš Vašenda – okrsek č.13

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalibor Káňa – vedoucí OKRR

Vítězslav Čarvaš – vedoucí OORM

Josef Saran – vedoucí OORR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eduard Gúth – vedoucí OORP

Lenka Střálková – vedoucí kanceláře OSH

 

Kalendář akcí

Vedení OSH FM
18.3.2021

OORP vyhodnocení POODM
2.4.2021

OORR
6.4.2021

OKRR
7.4.2021

Vedení OSH FM
8.4.2021

OORM
13.4.2021

VV OSH FM
15.4.2021