Rada mládeže

  • Šárka Čerňáková – Frýdecký (1)
  • Petr Edelsberger – Brušperský (2)
  • Josef Šnajder – Slezský (3)
  • Jarmila Juřicová – Doberský (4)
  • Jiří Helvín – Přehrada (5)
  • Vítězslav Čarvaš – Třinecký (6) – vedoucí rady
  • Tomáš Vitásek – Bystřický (7)
  • Martin Tomica – Jablunkovský (8)
  • Táňa Lipowczanová – Godula (9)
  • Lenka Guziurová – Podbeskydský (10)
  • Zuzana Petrová – Frýdlantský (11)
  • Tomáš Maralík – Smrk (12)
  • Marie Trubáková – Kozlovický (13)

Kalendář akcí

Vedení OSH FM
18.3.2021

OORP vyhodnocení POODM
2.4.2021

OORR
6.4.2021

OKRR
7.4.2021

Vedení OSH FM
8.4.2021

OORM
13.4.2021

VV OSH FM
15.4.2021