Přihláška a evidenční karta

Na základě usnesení Výkonného výboru OSH o vyplňování přihlášek členů zveřejňuji potřebný formulář. Informace byla zaslána na kontaktní e-maily SDH, členy VV a vedoucí MH SDH.

Přihláška do SDH (SH ČMS)

Dvě reakce na Přihláška a evidenční karta

 • Jiří Šustek říká:

  Zdravím
  Opět krok zpět, naprosto nesmyslná a zbytečná aktivita. Pokud někdo údaje nemohl přečíst tak stačilo říct a přepsat to slušně. Pro ty co neumí psát existují šablony v papírnictví za 18 Kč.
  Životnost takové přihlášky bude proti původní třetinová, za 20 let nebude použitelná. Žádné SDH nemá ze stanov ani jiných vnitro organizačních předpisů, povinnost mít PC tak jak se to asi bude prosazovat.
  Je vidět za co vedení SH ČMS utrácí svůj čas, placený mimo jiné i z našich členských. A tím myslím výdaje na kancelář a služební cesty nikoli mzdy pracovníků.
  Záležitost, která se dala vyřešit za den se teď bude vyřizovat dva týdny. Nestačí, že nám život komplikuje vláda, budeme si ho komplikovat i my navzájem.
  Velké díky.

 • Dalibor říká:

  Ahoj Jirko. Za tímto nařízením, které jednohlasně schválil VV si stojím a prosazoval jsem ho. Právě proto, abychom nemrhali prostředky OSH. Aby kancelář strávila hodiny telefonováním a zjišťováním správných jmen, protože písmo na některých přihláškách bylo nečitelné a poté ještě zjistíš, že ani sbor vlastně neví jak se dotyčný, kterého přihlašuje správně jmenuje. Je až neuvěřitelné. Nikdo nikomu nebrání, aby si vyplnil papírovou verzi. Mimochodem, Ti co to řeší emailem, což je většina, to chtěli a ještě nás osočovali, že žijeme v pravěku. Zde se jednoznačně poté prokáže, kde se stala případná chyba. Nebude nikdo osočovat kancelář, že to ona napsala špatně. Vyplníš elektronickou verzi a pošleš na OSH. Při vyzvedáváni předložíš originál, podepsaný starostou, razítkem SDH a my přidělíme evidenční číslo. Zda bude v ručním formátu, je už na Tebe. Nemluvě, že si evidenční kartu můžeš spravovat v PC, kde určitě nezestárne. Do teď si i vyplnil,pak naskenoval a poslal. Teď vypíšeš a odešleš. Dle mého rychlejší a konfortnější. To je můj pohled. Starosta OSH FM

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kalendář akcí

Výkonný výbor OSH FM
22.1.2020

OORM
28.1.2020

Odevzdání hlášení třinecká část, Dolní Líštná
30.1.2020

Vedení OSH FM
6.2.2020

OORR
11.2.2020

Vedení OSH FM
20.2.2020

Prodloužení kvalifikace rozhodčích v PS
29.2.2020

Výkonný výbor OSH FM
5.3.2020