ZPV v novém termínu – 24. 10. 2009

Závod požárnické všestrannosti se bude konat v Horních Tošanovicích v sobotu 24. října 2009.

Startovní pořadí

Dorostenci
start.
číslo
start SDH
1 8,00 Bruzovice
2 8,03 Frýdek
3 8,06 Kozlovice
4 8,09 Mohelnice
5 8,12 Dolní Lištná
Dorostenky
1 8,15 Kozlovice

Jednotlivci – dorostenky

start.
číslo
start SDH jméno příjmení
1 8,18 Nošovice Tereza Kulhánková
2 8,21 Baška Natálie Koloničná
3 8,24 Krmelín Dominika Ručková
4 8,27 Kunčice p.O. Monika Ondruchová
5 8,30 Oprechtice Veronika Krejčí
6 8,33 Nová Ves Gabriela Kubalová
7 8,36 Paskov Hana Pastorková
8 8,39 Kunčice p.O. Pavla Štulcová
9 8,42 Baška Natálie Bystřická
10 8,45 Paskov Lenka Dvořáčková
11 8,48 Krmelín Kateřina Ručková
12 8,51 Paskov Patricie Vlčková
13 8,54 Frýdek Barbora Němcová
14 8,57 Paskov Michaela Kawecká
15 9,00 Horní Tošanovice Barbora Zelinová

Jednotlivci – dorostenci

start.
číslo
start SDH jméno příjmení
1 9,03 Horní Tošanovice Tomáš Světlík
2 9,06 Baška Patrik Filip
3 9,09 Kozlovice Pavlíček Jakub
4 9,12 Řepiště Ondřej Matěj
5 9,15 Nová Ves Jiří Žídek
6 9,18 Horní Tošanovice Dominik Zelina
7 9,21 Baška Michal Štěrba
8 9,24 Řepiště Adam Nytra
9 9,27 Nová Ves Tomáš Studeník
10 9,30 Řepiště Rostislav Mojžíšek
11 9,33 Oprechtice Martin Nováček
12 9,36 Nová Ves Adam Gromnica
13 9,39 Krmelín Jan Edelsberger
14 9,42 Nová Ves Marek Fuciman
15 9,45 Dolní Domaslavice David Čelovská
16 9,48 Staré Město
17 9,51 Fryčovice David Šproch
18 9,54 Dolní Domaslavice Petr Dona
19 9,57 Žabeň Lukáš Cáb
20 10,00 Fryčovice Václav Sukeník
21 10,03 Dolní Domaslavice Tomáš Uhlíř
22 10,06 Žabeň Mikoláš Cáb
23 10,09 Fryčovice Jiří Štefek

Plamen – mladší

start.
číslo
start SDH
1 10,30 Místek – Bahno
2 10,35 Nižní Lhoty
3 10,40 Třanovice
4 10,45 Horní Tošanovice
5 10,50 Nižní Lhoty
6 10,55 Ostravice
7 11,00 Baška
8 11,05 Sedliště
9 11,10 Horní Tošanovice
10 11,15 Krásná
11 11,20 Paskov
12 11,25 Dobratice
13 11,30 Dobrá
14 11,35 Janovice
15 11,40 Pstruží
16 11,45 Nošovice
17 11,50 Metylovice
18 11,55 Frýdek
19 12,00 Pražmo
20 12,05 Frýdek
21 12,10 Lučina
22 12,15 Lískovec
23 12,20 Kozlovice
24 12,25 Fryčovice
25 12,30 Kunčice p.O.
26 12,35 Mohelnice
27 12,40 Lískovec
28 12,45 Kozlovice
29 12,50 Fryčovice

Plamen – starší

start.
číslo
start SDH
1 13,00 Pržno
2 13,04 Kozlovice
3 13,08 Fryčovice
4 13,12 Kunčice p.O.
5 13,16 Mohelnice
6 13,20 Paskov
7 13,24 Kozlovice
8 13,28 Metylovice
9 13,32 Krásná
10 13,36 Dobratice
11 13,40 Paskov
12 13,44 Janovice
13 13,48 Pstruží
14 13,52 Nošovice
15 13,56 Oprechtice
16 14,00 Frýdek
17 14,04 Pstruží
18 14,08 Oprechtice
19 14,12 Lučina
20 14,16 Hnojník
21 14,20 Pražmo
22 14,24 Bruzovice
23 14,28 Řepiště
24 14,32 Dobrá
25 14,36 Staříč
26 14,40 Nová Ves
27 14,44 Dolní Lištná
28 14,48 Řepiště
29 14,52 Staříč
30 14,56 Dolní Lištná
31 15,00 Čeladná
32 15,04 Dolní Domaslavice
33 15,08 Staré Město
34 15,12 Čeladná
35 15,16 Krmelín
36 15,20 Dolní Lomná

Dvě reakce na ZPV v novém termínu – 24. 10. 2009

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kalendář akcí

OORM+porada vedoucích MH
9.4.2019

OKRR
10.4.2019

Vedení OSH FM
15.4.2019

Výkonný výbor OSH FM
17.4.2019

OORR
24.4.2019

OORR
7.5.2019

Vedení OSH FM
13.5.2019

OORR
14.5.2019

Závěr hry Plamen – stadión Slezan
18.5.2019

Okresní kolo v PS + dorost – stadión Slezan
19.5.2019

OORP
22 nebo 23.5.2019

Vedení OSH FM
10.6.2019

Výkonný výbor OSH FM
12.6.2019