Seznam účastníků školení vedoucích mládeže 2009

Na školení se přihlásilo celkem 54 vedoucích, z důvodů kapacity školícího střediska jsme museli některé zájemce odmítnout. Jedná se o 5 vedoucích, kteří se školení zúčastnili v létech 2007 a 2008, 2 nemají doposud provedenou registraci u OSH. Školení se tedy zúčastní 47 vedoucích, uvedených v tabulce.

1 Biolek Petr Sedliště
2 Černý Tomáš Řepiště
3 Državová Zuzana Krásná
4 Edelsberger Jan Krmelín
5 Havlíčková Lenka Kunčice p.O.
6 Hečko Richard Řepiště
7 Helvín Jiří Bruzovice
8 Heryánová Jarmila Staříč
9 Hikel Adam Pstruží
10 Hlawiczka Miroslav Dolní Lištná
11 Horká Kamila Staříč
12 Kavková Karin Hnojník
13 Kočí Martin Pržno
14 Koloničná Natálie Baška
15 Konečný Jiří Sedliště
16 Kovařík Robert Třanovice
17 Krejčí Petr Bahno
18 Krejčí Radim Bahno
19 Kryžowski Jakub Dolní Lištná
20 Kulhánková Hana Baška
21 Kulhánková Martina Nošovice
22 Lhoťanová Romana Pstruží
23 Macháň Pavel Staříč
24 Mališová Hana Kunčice p.O.
25 Mažorová Světlana Pržno
26 Motyčková Ivana Krásná
27 Němcová Barbora Frýdek
28 Němcová Eva Frýdek
29 Ondrušová Tereza Horní Bludovice
30 Petrová Věroslava Horní Bludovice
31 Pírek Michal Frýdek
32 Pnioková Jitka Dolní Domaslavice
33 Ručková Kateřina Krmelín
34 Sikora Martin Dobrá
35 Sikora Michal Dolní Lomná
36 Skocz Jiří Třanovice
37 Smilovský Rudolf Třanovice
38 Stryja Radek Hnojník
39 Szkandera Jiří Dolní Lomná
40 Šamajová Vladana Pstruží
41 Šikýř Michal Malenovice
42 Štěpánková Jana Staré Město
43 Švarc Patrik Čeladná
44 Tulach Aleš Mohelnice
45 Valošek Marek Malenovice
46 Vašutová Renata Pstruží
47 Vicanová Radka Pržno

Odmítnutí zájemci:

1 Čajníková Jana Čeladná
2 Halusková Lenka Čeladná
3 Kahánková Věra Kunčice p. O. 2008
4 Kočvarová Aneta Bruzovice 2008
5 Rozbrojová Lenka Bahno 2007
6 Skulinová Květa Dolní Domaslavice 2007
7 Vojkovská Lucie Nošovice 200

Lektory školení budou členové OORM:

1 Bílková Denisa Metylovice
2 Brojáč Štepán Bruzovice
3 Čarvaš Vítězslav Dolní Lištná
4 Čerňáková Šárka Lískovec
5 Domčík Petr Rychaltice
6 Edelsberger Petr Krmelín
7 Honešová Michaela Pražmo
8 Juřicová Jarmila Nošovice
9 Lipowczanová Taťana Horní Tošanovice
10 Pavelcová Radka Čeladná
11 Šnajder Josef Řepiště

Další změnou oproti pozvánce je, že nebude proplaceno cestovné. Toto prosím řešte ve sborech, které vás na školení vyslaly.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podpora Kraje

Pohár starosty KSH – Bruntál
1.9.2018

OORM
4.9.2018

Vedení OSH FM
12.9.2018

MS v PS – Banská Bystrica
10.-16.9.2018

Porada vedoucích MH
17.9.2018

Jednání OORR-změna
24.9.2018

Výkonný výbor OSH FM
19.9.2018

MČR v disciplínách CTIF – Dvůr Králové
28.9.2018

Odborná příprava preventistů SDH
26.9.2018

OKRR
10.10.2018

ZPV
13.10.2018

Vedení OSH FM
15.10.2018

Školení vedoucích MH – Nová Ves
3.-4.11.2018

Porada starostů SDH – Frýdecká část
5.11.2018

Porada starostů SDH – Třinecká část
6.11.2018

Vedení OSH FM
12.11.2018

Podzimní setkání ZH
23.11.2018

OORP
28.11.2018

OORR
4.12.2018

OORM
7.12.2018

OKRR
7.12.2018

Vedení OSH FM
11.12.2018

Výkonný výbor OSH FM
12.12.2018